1. Mam nadzieję, że MSZ przygotowuje stanowczą reakcję, a PFN już szuka kancelarii w USA. Btw. MKiDN podpisywał porozumienie z Dentons, że będzie na świecie w takich sprawach pro bono wspierać Polskę. Ta grafika to dekady bierności elit III RP. Moje pokolenie bierne nie będzie.

  2. Oczom nie wierzę 😮W znanej wszystkim Gazecie felieton historyczny z okazji stulecia Armii Czerwonej...

  3. Dziennikarz z Gdańska, red. Łukasz , pokazując legitymację dziennikarską publicznej telewizji, miał grozić skuwającym go w kajdanki mundurowym i pracownikom PKP IC zwolnieniem z pracy. Policja: Był nietrzeźwy, wulgarny i agresywny.

  4. Porucznik Katarzyna Tomiak-Siemieniewicz jest pierwszą kobietą za sterami myśliwca w Polsce. Zobacz i dowiedz się więcej w :

  5. 73 lata po zakończeniu wojny, Polak, senator rządzącej w Polsce polskiej partii PiS, rozpowszechnia propagandowe materiały hitlerowskie, których celem było wywołanie przekonania, że Żydów mordują sami Żydzi... Teraz przekonajcie świat że Polacy podczas wojny byli w porządku.

  6. Dziś, by sprzedać książkę księdza trzeba napisać: „Kapłan, który wielokrotnie stawał twarzą w twarz z demonem”. Żeby żyć trzeba jednak stawać twarzą w twarz z Jezusem. Warto nie pomylić tego, co istotne z tym, co sprzedawalne.