Usługi ochroniarskie

Jubilerzy prowadzą skup srebra

Ile razy przechodząc obok jubilera zatrzymujemy się i przez szybę podziwiamy arcydzieła wykonane przez mistrza. Są złote, posrebrzane, platynowe. Zastanawiamy się skąd biorą tak wielkie ilości tych cennych kruszców. Prawie wszystkie punkty prowadzą skup srebra (link gndm.pl), złota.W ten sposób uzyskane materiały przetapiają i…

W ten sposób uzyskane materiały przetapiają i tworzą nową biżuterię ale też różne drogocenne przedmioty. Skup srebra może prowadzić każdy z nas, tylko po co się w to bawić jeśli okaże się, iż nie ma potencjalnego nabywcy. Niektórzy jednak ryzykują i starają się zrobić na tym dobry interes. Jubiler nie musi martwic się o materiał, gdyż dostarczają mu go osoby postronne. Zakłady prowadzące skup srebra oferują sprzedającym swoje wyroby po atrakcyjnych cenach.

Jest to korzystne dla obydwu stron. Przed dokonaniem zakupu jest sprawdzana prawdziwość kruszcu. Zwykły człowiek ma czasami dylemat co do oryginalności wyrobu. Profesjonalista zaś od razu pozna się na podróbce.

Galeria

Nie zawsze opłacalne jest sprzedanie jako złomu naszych klejnotów, częściej spotykamy się z przeróbkami na inne błyskotki. Płacimy wtedy za robociznę, bo materiał dostarczamy sami. Na wielu oknach w zakładach jubilerskich można dostrzec ogłoszenia „skup srebra”. Jest to bardzo popularny i stosunkowo niedrogi materiał z którego wyrabia się piękne przedmioty.

Indeksy giełdowe

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>