1. W ramach zbierania podpisów pod petycją do Białego Domu o zerwanie stosunków USA z Polską rozpowszechniany jest ten film wideo.

  2. Pytacie o reakcje w na temat żydowskiego zakłamania w stosunku do Polski. Tu jeden z wielu przykładów - Gorszy Sort podpisuje petycję "Do przyjaciół Żydów" z wyrazami braterstwa i solidarności.

  3. Wskutek zakazu handlu w niedzielę pracę może stracić 10 tys. pracowników ochrony. Nie ma to jak wylać dziecko z kąpielą.

  4. Ty i Netflix jesteście jak: a) Chandler i papierosy - udajesz, że Cię nie ciągnie, ale myślisz o nim i tęsknisz b) Monica i bałagan - nic Was nie łączy c) Ross i Rachel - z przerwami 😉 d) Joey i kanapka z klopsami - jesteście dla siebie stworzeni

  5. Dziś zajmą się tym czy Polska jest winna temu że w Polsce jest smog. Najciekawsze jest to, że sprawa dotyczy lat 2007-2013 i wtedy była cisza a dopiero teraz rząd z tym walczy. Zobaczymy jak wieczorem przedstawi to szczujnia z TVN i różni antyPolscy Nowocześni POpaprańcy.

  6. Nie miałem pojęcia, że: 1. Włodzimierz Szaranowicz pochodzi z Czarnogóry 2. Dopiero w 2010 roku spolszczył swoje nazwisko z Vladimir Šaranović Szok