1. Dla podlaskich Białorusinów Romuald Rajs był, jest i pozostanie zbrodniarzem. Czy wobec jego publicznej rehabilitacji będą oni mogli dalej czuć się pełnoprawnymi obywatelami Rzeczpospolitej?

 2. 17.01

  🎥jakie są korzyści dla Polski?

 3. 19.01

  Czy możemy porozmawiać o tym jak cudowny był wywiad BTS dla BBC Radio 1? Oni pojechali do Korei specjalnie dla BTS, nie było głupich pytań tj’Twój celebrity crush?’, rozmawiali z choregorafem,dali im skarpetki z flagą UK(how cute!!!!)i ta kobieta była naprawdę otwarta na wszystko

  Pokaż ten wątek
 4. „Chcę ci opowiedzieć o moim życiu. Tylko tobie, ponieważ jesteś Żydem, czy możemy mówić o wszystkim? To nie robi żadnej różnicy dla nas… Mordowałem polaczków własnymi rękami! I do nich sam strzelałem.”

 5. 20.01

  Słuchajcie - też jestem zły na , ale wstrzymajmy się z histerią. Alternatywy dla nich nie ma. Chcecie harować do śmierci? Znudziło Wam się 500+? I hulająca gospodarka z 6% bezrobociem? Chcecie osiedli islamskich? Pomyślcie co będzie jak wygra wybory.

 6. 19.01

  SHAWN MENDES BEDZIE MIAŁ NA SWOJEJ PŁYCIE PIOSENKI PO HISZPAŃSKU ROZUMIECIE ?!? ESPANOL !!! HALO BOŻU PRZYGOTUJ MIEJSCE DLA MENDES ARMY NADCHODZIMY !

  Pokaż ten wątek