Usługi ochroniarskie
Jakie prezenty na 18?

Jakie prezenty na 18?

Każdy młody człowiek z niecierpliwością oczekuje na swoje osiemnaste urodziny, z którymi wiążą wielkie plany i nadzieje. Wierzą, że wraz z wkroczeniem w dorosłość, wszystko w ich życiu zmieni się na lepsze. Osiemnaste urodziny są doskonałą okazją do hucznego świętowania w gronie przyjaciół, bliskich i znajomych.Galeria

piwo domowe

Foto: pixabay.com

piwo domowe

Foto: pixabay.com

domowe piwo

Foto: pixabay.com

Popularna „osiemnastka” jest jedną z najważniejszych imprez urodzinowych w życiu każdego młodego człowieka. Żadna „osiemnastka” nie może jednak odbyć się bez wyjątkowych, często „odjechanych” prezentów, które mają upamiętnić to jakże ważne wydarzenie w życiu człowieka wkraczającego dopiero co w dorosłość. Wybierając prezenty na 18, warto wziąć pod uwagę gust, upodobania i zainteresowania solenizanta.

Wielu młodych ludzi obecnie decyduje się na…

Wielu młodych ludzi obecnie decyduje się na śmieszne lub wręcz sprośne prezenty na 18 bądź gadżety, stworzone właśnie z myślą o osiemnastych urodzinach. Na topie są koszulki z ciekawymi, wywołującymi śmiech napisami, kapcie z męskimi genitaliami, kapelusze, kufle na piwo z damskimi piersiami, kaski na piwo, kieliszki, itp. Jeśli nie jesteśmy pewni, jakie prezenty na 18 wybrać, warto poszperać w internecie, w którym oferta jest niezwykle bogata.

Można również zajrzeć do tradycyjnych sklepów z pamiątkami. Każdy znajdzie tutaj coś ciekawego oraz interesującego, co rozbawi i będzie jednocześnie oryginalną pamiątką. Jeśli natomiast nie mamy pomysłu na własne prezenty na 18 dla solenizanta, zawsze można wybrać coś uniwersalnego, co sprawdza się zawsze: biżuterię, perfumy, płyty z ulubioną muzyką lub filmem czy ogromne maskotki.

Indeksy giełdowe

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>