Usługi ochroniarskie
Internetowy sposób na milość

Internetowy sposób na milość

Szukać partnera życiowego można na wiele sposobów. Można się umawiać z kolegą ze szkoły czy pracy, chodzić na randki w ciemno organizowane przez znajomych, można też wykorzystać dostępne randki w sieci (randkidojrzalych.pl), czy szukać ukochanego lub ukochanej przez Internet.


randki internetowe

Foto: pixabay.com

Popularność portali randkowych udowadnia że…

Popularność portali randkowych udowadnia że randki w sieci, to faktycznie sposób na miłość. Zresztą chyba każdy ma w swoim kręgu znajomych, którzy poznali się przez Internet i których zbliżyły randki w sieci na tyle, że postanowili ze sobą chodzić, zamieszkać, pobrać się i mieć dzieci. Nikt też dzisiaj już się tego nie wstydzi.

Do niedawna uważano bowiem, że w portalach randkowych ogłaszają się tylko i wyłącznie osoby nie radzące sobie z życiem. Tymczasem randki w sieci są często wykorzystywane przez osoby z wyższym wykształceniem, dużym, także pozytywnym doświadczeniem w związkach, ale które po prostu nie mają innej okazji do poznawania ludzi poza mailowaniem, rozmawianiem za pomocą komunikatora. Randki w sieci mogą się okazać miłą przygodą na kilka spotkań, krótki związek, ale także sposobem na znalezienie partnera na resztę życia.

randki internetowe

Foto: pixabay.com

Nawet jeśli w Internecie spotkają się osoby z dwóch różnych części kraju, zawsze mogą się spotykać w połowie drogi, dopóki nie zapragną razem zamieszkać. Na randki w sieci decydują się zarówno osoby młode, w wieku nastu lat, jak i te doświadczone przez życie. Miłość może więc znaleźć studentka, ale i jej mama oraz babcia, jeśli tylko założy swój profil i będzie szczerze korespondować z innymi użytkownikami.

Indeksy giełdowe

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres

Jedna odpowiedźto “Internetowy sposób na milość”

  1. Kalina pisze:

    Okazuje się, że internet może być pomocny w znalezieniu swojej drugiej połówki. Nie trzeba się wiele natrudzić, by w końcu trafić na kogoś naprawdę sensownego.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>