1. Lekarze twierdzili, że nie ma szans na przeżycie 10 minut po odłączenie od aparatury. Minęło 10 godzin, Alfie żyje. Sory, ale dla mnie to kwalifikuje się jako morderstwo ze szczególnym okrucieństwem...

  2. Sędzia wydał wyrok, by zabić chłopca. Gdzie jest Królowa, która dysponuje Aktem Łaski i może odwrócić każdy wyrok, każdego sądu? Gdzie jest Królowa? Obchodzi jubileusz 65 lecia na tronie i bawi się z nowym prawnuczkiem? wc

  3. PROSZĘ O MODLITWĘ TERAZ oddycha sam od ponad 18h, mimo odebrania mu opieki medycznej. Dziecko nie jest W OGÓLE karmione, dostaje "minimalnie" wody. Na godz. 16:30 (czas PL) zaplanowane zostało posiedzenie sądu (ten sam sędzia, który uparcie dąży do zabicia chłopca)

  4. To dla Alfiego Evansa 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  5. Pozwolę sobie napisać kulturalniej to, co tutaj już krąży w niekoniecznie zgrabnych słowach, a o czym myśli na świecie wielu katolików. Dlaczego, gdy Papież mówi o uchodźcach "Europa" Go cytuje, a gdy Franciszek domaga się życia dla Dziecka - lekceważy i ignoruje?

  6. LEWACTWO PŁAKAŁO, W ŻAŁOBIE BYŁO GDY FALE WYRZUCIŁY CIAŁO DZIECKA NA PLAŻĘ. DZIŚ LEWACTWO PISZE ŻE TRZEBA ODEBRAĆ ŻYCIE DZIECKU BO CHORE BOŻE CO SIĘ DZIEJE??????