1. Oświadczenie w sprawie filmu amerykańskiej fundacji.

  2. Szef portalu o filmie krytykującym : w rozmowach z przedstawicielami środowisk żydowskich w PL jest jedna opinia - jest duże prawdopodobieństwo, że to rosyjska "wrzuta" mająca na celu pogorszenie stosunków -

  3. Szkoda, że napieprzając w PiS jak to ma w zwyczaju, nie napisała, że to jej Unia Demokratyczna a później jej Unia Wolności zaczęła wmawiać Polakom, że Żydzi z Izraela nas kochają, tylko my Polacy, przez swój antysemityzm nie jesteśmy gotowi tej ich miłości przyjąć.

  4. Znajomi Żydzi z którymi rozmawiałem nie mają wątpliwości: Spot o "Polish Holocaust" to ruska wrzuta mająca na celu sprowokowanie antysemickich nastrojów i wypowiedzi w Polsce.

  5. "Dobra zmiana" doprowadziła do sytuacji, w której na świecie zaczyna się postrzegać Polaków jako antysemitów, ksenofobów i nieodpowiedzialnych głupców. Najwyższy czas, by wszyscy przyzwoici ludzie odcięli się od tego pisanego cyrylicą scenariusza. Państwo PiS to nie cała Polska.

  6. Platforma znowu wariuje z radości, że Unia opieprzyła Polskę (tym razem opieprz był za smog i słusznie). Problem w tym, że Unia, chociaż rzeczywiście opieprzyła Polskę, to za lata 2007-2015, kiedy to rządziła PO...