1. Machina spamów uruchomiona przez Czarneckiego w obronie Czarneckiego coraz bardziej wkurza europosłów. Niewątpliwie zyskuje rozpoznawalność, bo z pracy parlamentarnej nie został zapamiętany.

  2. Wysłuchałem konferencji szefa PKW sędziego Hermelińskiego, który ostrzega przed podpisanymi przez Dudę zmianami. Doprawdy trzeba być ślepcem, żeby nie widzieć, że PiS w sposób ordynarny przygotował grunt do tego, by nigdy nie przegrać. Ale lepiej protestować w sprawie aborcji.

  3. Dominik Tarczyński totalnie MIAŻDŻY lewaka we francuskiej tv i lewaczkę Wande co chciała szwaba coś tam dukała po jangielsku ! ... przez

  4. W odpowiedzi do

    Właśnie dlatego. Oni w ogóle nie czują, że coś tracą. Nie znają życia w autorytaryźmie. Ale spoko. PiS się nie zatrzyma. Dojdzie do tego, że zaczną cenzurować internet lub inna kropla przeleje czarę. Obawiam się tylko, że poleje się krew. Niestety PiS władzy pokojowo nie odda.

  5. Classic Rap & Hip Hop mix Part #1 przez

  6. w sumie to ja juz spalam, ale sie przebudzilam i odruchowo weszlam w internet, zobaczyłam drame i az mi sie spać odechcialo