1. 16.01

    Jak się Wam podoba info, że w 2017 roku przyjął po cichutku 1300 uchodźców, czyli niemal tylu, ilu miał przyjąć w ramach relokacji? Na wiosnę będzie rozdzielany nowy budżet unijny. Kto będzie poszkodowany: Polska czy Węgry, jak sądzicie?

  2. Jacek Piekara kontra Dorota Wellman. "Nie wiedziałem o procesie, mam zapłacić prawie pół miliona" A może tak sąd zwróci uwagę ,ze pozwany nie mieszka pod wskazanym adresem i uchyli wreszcie ten wyrok zaoczny pozwalając na NORMALNY proces?

  3. – A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy? – Nic wielkiego – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika. Puchatek był the best. Dziś

  4. W budżecie 2018 rząd przeznaczył na walkę ze .iem 170 mln zł, a na który gumkuje L. Wałęsę z podręczników historii - 363 mln zł Walka z Wałęsą ważniejsza dla niż walka ze smogiem?

  5. na jakiej to podstawie KK odzyskał te nieruchomosci ? skoro nie bylo zadnych ustaw ...jeszcze Bierut dominował a Komisja była jedna wielka przewałką ???? Kto to teraz zwerfikuje ?

    Pokaż ten wątek
  6. Gasiuk-Pihowicz: Atak na Pieczyńskiego? Trzeba mieć świadomość, że nie tylko wyrazy ubolewania, jakie wyraził powinny mieć miejsca, ale działania ze strony polityków partii rządzącej