1. Dobre relacje polsko-izraelskie? Owszem, ale dlaczego znów na plecach Polaków?! Bo pieniądze? A gdzie polski honor i duma? Żydzi nam nigdy niczego nie dali, to Polacy ich uratowali i za to teraz Żydzi nam "dziękują". Gdyby nie Polska Żydów by nie było. HONOR !

  2. Wiecie dlaczego ślepo wierzę panu Dudzie, że spełni postulaty protestujących w Sejmie? Bo tak jak obiecał w kampanii wyborczej, rozwiązał już problemy frankowiczów i podniósł w 2015 roku kwotę wolną od podatku do 8 tysięcy złotych. Polegajcie na nim jak na Zawiszy.

  3. Co rząd i myślą na temat projektu budowy hali widowiskowej na błoniach Stadionu Narodowego, który dziś zaproponowałem? Mam nadzieję, że współpracować w tej kwestii😀

  4. FAKTY ‼️👉 Zaplanowaliśmy w budżecie na 2016 r. ok. pół miliarda zł. na zrównanie świadczeń opiekunów dorosłych osób niepełnosprawnych ze świadczeniem opiekunów dzieci niepełnosprawnych. ⚠️ Co zrobił z tymi pieniędzmi PiS⁉️👉 Kupił obraz z łasiczką 😡 RT🔁

  5. Czy tylko ja zawsze czuję taką dziwną pustkę w sercu, kiedy pomyślę że nie ma już danego artysty, że nie usłyszymy już jego muzyki? Nie będąc na dodatek jakąś wielką fanką po prostu chce mi się ryczeć na tą myśl.

  6. Twarde zasady sportowego Twittera: - błąd arbitra, na ktorym korzysta mój klub ➡️przestańcie tyle mówić o sędziach, skupcie się na futbolu; - błąd, na którym mój klub traci➡️coście tak cicho, gdzie 10 postów o pomyłce, gdzie analizy? Miłego weekendu!