1. Oto jak wygląda wybór czasopism w business lounge LOTu. Prezesem LOTu jest Rafał Milczarski od stycznia 2016. Ciekawe w jaki sposób LOT zbadał preferencje podróżników. Czy z LOTu zrobił się PiS-LOT?

 2. 16.01

  Jak się Wam podoba info, że w 2017 roku przyjął po cichutku 1300 uchodźców, czyli niemal tylu, ilu miał przyjąć w ramach relokacji? Na wiosnę będzie rozdzielany nowy budżet unijny. Kto będzie poszkodowany: Polska czy Węgry, jak sądzicie?

 3. 15.01

  Proszę pomóż Nigdy nie prosiłam o pomoc Moja siostra jest w 9 miesiącu ciąży i jej jeszcze nie narodzony synek ma jakąś chorobę, która dopiero okaże się czy jest groźna(?) jak się urodzi i czy będzie pełnosprawny Proszę was o modlitwę za niego

  Pokaż ten wątek
 4. Julia Wróblewska w Agencie Popek i littlemooonster w Tańcu z Gwiazdami Godlewskie podbijają neta przepraszam bardzo ale czy na tym świecie nie ma bardziej inteligentnych osób? XD

 5. Dziś, w godzinach najlepszej oglądalności, TVP dwukrotnie nada "spot" o prywatnej osobie, jaką była pani Jadwiga Kaczyńska. Nie wiem, czy to dlatego, że pan Prezes nie potrafi obsługiwać odtwarzacza DVD? W każdym razie, z tego miejsca, pozdrawiam wszystkich płatników abonamentu.

 6. Spytam wprost k**wa, czy od tego jest publiczna telewizja???