1. Liverpool-Roma! Perfekcyjny styl gry drużyny J.Kloppa.Technika,Taktyka, arytmia,szybkość akcji indywidualnych i zespołowych na imponującym,rzadko oglądanym w półfinale poziomie.Fenomenalna dominacja zwycięzców obnażyła słabość Romy! Zanosi się na fantastyczny finał.

 2. 19 kwi

  [Fanmeeting - dzień 2] BTS zostali podzieleni na grupki do kolejnej gry z emocjami: Grupa zabawy: Jimin i Jungkook Grupa zaskoczenia: RM i Hoseok Grupa strachu: Yoongi i Taehyung Grupa miłości: Seokjin

 3. 23 kwi

  Niespełna miesiąc temu Onico wygrało z Resovią 3:0 i chwalone, by nie powiedzieć pompowane przez prawie wszystkich wydawało się być na najlepszej drodze do gry o medale. Dziś kończy sezon zaledwie jedno miejsce wyżej niż przed rokiem. Siatkówka bywa przewrotna.

 4. 23 kwi

  .: Strona rosyjska upierała się, że jeśli to był samolot cywilny i jeżeli nie była to wizyta państwowa, to wtedy decyzję o lądowaniu podejmują piloci, a w żaden sposób nie obarcza ona kontrolerów lotu. Była to próba gry słów, zupełnie niezwiązana z prawdą

 5. 20 kwi

  [VLIVE Jungkooka] Powiedział, że teraz rzadko ma lekcje z gry na pianinie, ale za dwa lata pokaże nam swoje umiejętności.

 6. 20 kwi

  Jerzy Janowicz raczył w wywiadzie powiedzieć, że nie widzi różnicy pomiędzy graniem w gry komputerowe a czytaniem książek - że jedno i drugie to zabijanie czasu. Jurku, tym wywiadem częściowo wytłumaczyłes mi dlaczego Twój potencjał (blisko 30stki) jest dalej niewykorzystany.