1. Najnowsze doniesienia z UE. Polska złamała prawo w sprawie smogu i może być ukarana. Główna przyczyna- gospodarstwa domowe. Jeżeli Unia chce, to proszę bardzo. Proszę zafundować nowe piece, podłączenie do sieci ciepłowniczej, ewentualnie zakup mniej toksycznych żródeł energii.

  2. 14 lut

    Te wizyty domowe i coraz częściej się odbywają więc chciałbym tylko przypomnieć aby o zielonej koniczynie pamiętać 😎

  3. Trybunał Sprawiedliwości UE oczekuje od PL walki ze smogiem.W związku z tym rząd szybko ogłosi kampanię informacyjną:to gospodarstwa domowe trują i one muszą przestać truć.

  4. Lustrowanie dziadków to raczej wasza specjalność, szanowni państwo. Ja czekam z utęsknieniem na materiały pani redaktor Jakubowskiej o korupcji. Serio nie widzicie, że się ośmieszacie?

  5. Przez dwie dekady polskie gospodarstwa domowe zredukowały stopę oszczędzania z 14 do zaledwie 2 proc. Ale spokojnie, nikt nie powie, że obecnie jesteśmy na końcu europejskiej stawki. Broni nas przed tym brak danych dla wszystkich krajów. Niestety, tylko on

  6. 21 lut

    Dziękuję naszym węgierskim przyjaciołom za przyjęcie przez Zgromadzenie Narodowe Węgier Uchwały o wspieraniu Polski wobec nacisków ze strony Unii Europejskiej w kwestii reformy wymiaru sprawiedliwości w Polsce