1. Taśmy z ładunkami wybuchowymi w skrzydle samolotu - to kolejny wykwit paranoi smoleńskiej. W normalnym świecie coś takiego trafia na półkę z książkami o żyjącym Elvisie i lądowaniu UFO. W państwie PiS jako prawda do rządowej telewizji. Polska nie jest w rękach stabilnych ludzi.

  2. W : są miliony Polaków którzy mieszkają w i w zachodniej Europie - czas na Was: trzeba robić kampanie w bronić własnej ojczyzny tam, nie tu. My nie możemy przebić się do mediów w Stanach Zjednoczonych

  3. Najciekawsze w tej całej kampanii amerykańsko-żydowskiej fundacji jest fakt, że promując termin "Polish Holocaust", sama przyczynia się do... negowania podstaw Holokaustu, wymazując z horyzontu jego projektantów i sprawców - Niemców. Wygląda jak robota rosyjskiej V kolumny.

  4. Teraz pora na Pekalskiego - bedzie prowadzil program o zdrowym stylu zycia dla kobiet i Trynkiewicza do porannego show dla dzieci.

  5. W odpowiedzi do

    Halo. Czy to człowiek prawicy nie przestrzegał prawicę, że otworzy szambo? MZN nie przestrzegło? Logika po prawej poszła spać? Co ma do nieudaczników z PiS, tzw "totalna"?

  6. Przypomina to manewr z kozą wprowadzoną do małego mieszkania.