1. Kiedy sie zegnalam z Niallem po zdjeciu powiedzialam mu zeby przyjechal do Polski. Usmiechnal sie i powiedzial ze bardzo chcialby przyjechac.

  2. 20 kwi

    Prezydent zaprosił protestujące matki na spotkanie do by – jak mówił – usiąść na chwilę, spisać wszystko, co jest oczekiwane”.

  3. Podczas robienia sobie zdjecia podeszlam do Nialla i powiedzialam, ze jestem z Polski. Powiedział 'ooo Polska, widzialem Cie na probie.' Zapytal mnie czy dlugo jechalam z Polski aby go zobaczyc. Powiedzial ze mnie kocha i zyczy mi milego koncertu.😭😭😭😭💕💕💕💕

  4. "Jak wierzyć premierowi, który co innego deklaruje tylko i wyłącznie dlatego, że jest kampania wyborcza, a potem co innego się dzieje?" - krzyczała Szydło w sprawie opiekunów niepełnosprawnych dzieci w sierpniu 2015. Minęły prawie 3 lata. Podajcie dalej, bo krzyczała do siebie!

  5. 20 kwi

    Protestujący w Sejmie powtarzają dwa zdania, które PiS sam sprowokował, a które mogą obrócić się przeciw rządowi: 1. Chcemy pieniędzy, bo jesteście pierwszym rządem, który mówi że ma pieniądze. 2. Czekamy tu, bo pokazaliście, że potraficie przegłosować ustawę w jeden dzień.

  6. A to jak pachnie Niall jest nie do opisania 😂😂😂💕💕💕 I ciagle na probie sie smial i zartowal😭😭😘