1. 12.11

  Kurwa mój tata widział w nocy jak jakieś dziecko biega koło stołu Ja kiedyś też słyszałam jak ktoś chodzi po domu i jak ktoś się autem Kuby bawi

 2. 15.11

  W grudniu minie 5 lat. 5 lat gdzie dziadka już z nami nie ma. Piąty raz usiądziemy bez niego do stołu i podzielimy się opłatkiem. Piąty raz zaczniemy nowy rok bez niego. 5 lat a ja dalej nie umiem się pogodzić.

 3. W odpowiedzi do

  Panie redaktorze, taki laik jak ja wie o tym bez analiz. Pisałem o tym w dniu w którym poszła info o przystąpieniu PL do projektu europejskich sił zbrojnych. Beneficjentem będzie jeszcze Francja. jakiś ochłap spadnie ze stołu Włochom.

 4. 16.11

  Sprzedaż PKP Energetyka funduszowi inwestycyjnemu to tak jak sprzedaż PSE sieci energetycznych, sieci ciepłowniczych tylko idiota ekonomiczny lub agent obcych wpływów w Polsce mógł to uczynić Tak to ludzie Okrągłego Stołu

 5. 13.11
  W odpowiedzi do

  10. Czekacie z rodziną na pierwszą gwiazdkę zanim zasiądziecie do stołu?

 6. 14.11

  Tak zresztą wyglądała umowa "Okrągłego Stołu": "Raz rządzimy my, raz Wy, koryto czeka na zwycięzcę - ale kto by nie rządził wchodzimy do WE i budujemy ZSRE czyli euro-socjalizm". Z tyłu Adam Michnik, "Wielki Wschód Francji"