1. Mam nadzieję, że MSZ przygotowuje stanowczą reakcję, a PFN już szuka kancelarii w USA. Btw. MKiDN podpisywał porozumienie z Dentons, że będzie na świecie w takich sprawach pro bono wspierać Polskę. Ta grafika to dekady bierności elit III RP. Moje pokolenie bierne nie będzie.

  2. 21 lut

    "Dobra zmiana" doprowadziła do sytuacji, w której na świecie zaczyna się postrzegać Polaków jako antysemitów, ksenofobów i nieodpowiedzialnych głupców. Najwyższy czas, by wszyscy przyzwoici ludzie odcięli się od tego pisanego cyrylicą scenariusza. Państwo PiS to nie cała Polska.

  3. 21 lut

    Znajomi Żydzi z którymi rozmawiałem nie mają wątpliwości: Spot o "Polish Holocaust" to ruska wrzuta mająca na celu sprowokowanie antysemickich nastrojów i wypowiedzi w Polsce.

  4. Brotem Na D.m😥😚💕

  5. Jebana suka nienawidzę jej kurwa japierdole on dla niej pewnie spierdolił z odwyku xD czy gdzite ten debil był ale, no kurwa zabrał ją na randkę kurwa on ją od 15 lat kocha a ta suka spierdala do kolegi ktorego zna od meisiaca sdkaskjsa nienawidze jej jebana egoistka kurwa mac

    Pokaż ten wątek