1. . w skomentował ostatni film opublikowany w mediach społecznościowych – liczę, że pani Gajewska przyjdzie do pana do studia i Polakom wyjaśni, czy ona miała na myśli grożenie, że ludzie będą mordowani za platformy?

 2. 20 kwi

  Uwaga! Podacie dalej? Jutro o 11:00, każdy kto może, niech czuje się zaproszony. Spotykamy się przy Wolskiej 41, aby posprzątać miejsce pamięci narodowej. Tam Niemcy zamordowali 6000 Polaków, teraz to miejsce jest całkowicie zapomniane.

 3. Pan Poseł komentuje występy posłanki Gajewskiej: -Mamy nowego bożka polskiej polityki, pana Schetynę. Nie wiem jak mijać przewodniczącego Schetynę, czy z ukłonami😄?

 4. Chyba ważne. Najbardziej znane pismo na świecie poświęcone tematyce stosunków międzynarodowych - czyli "Foreign Affairs" - w najnowszym numerze (maj-czerwiec) pyta, "Czy demokracja umiera?". Ivan Krastev przyjrzał się Polsce i odpowiada: "Tak, w Polsce umiera".

  Pokaż ten wątek
 5. 20 kwi

  Tak jak ustawy sądowe, prawda? Nocą, bez konsultacji, poza prawem. A teraz co? Duda obiecał wszystko, Morawiecki wymyślił, że zabierze bogatym, bo nie wie, skąd wziąć pieniądze, a partia wszystko to już blokuje. Żałośni partacze.

 6. Dlaczego PiS nie wpadł jeszcze na to, żeby rozdać flagi RP i Konstytucje? Straż Marszałkowska wywlekłaby ich od razu za szmaty i wpisała na czarną listę 🤔