1. Nie chciałem wierzyć, ale sprawdziłem. Reżimowa tv rzeczywiście „transmituje” zeznania Tuska ze sporym opóźnieniem. To przesunięcie to jest coś nieprawdopodobnego, nawet biorąc pod uwagę fakt, że mamy do czynienia z radiowęzłem PiS. Zmanipulowali Schetynę, zmanipulują i Tuska?

  2. Radio Zachod opublikowało niekorzystny dla opozycji sondaz CBOS. Reakcja? Dzisiaj Sejmik Wojewodztwa Lubuskiego głosami.PO, PSL, SLD wyrzucil z porzadku obrad wnioski o przyznanie dziennikarzom honorowych odznaczen. (z okazji 65 lecia rozglosni). Infantylne to .

    Pokaż ten wątek
  3. Pazerność na pieniądze jest słusznie potępiana. Ale co z pazernością na władzę? Jeszcze w większym stopniu wiąże się ona z dążeniem do panowania nad ludźmi. Poza tym ten kto zagarnia władzę w państwie, może dobrze z państwa żyć (np. J. Kaczyński).

  4. SLD rośnie w sondażach.Wie ktoś co zaproponowali interesującego Polakom w swoim programie? Czy tylko stare kiejkuty powróciły z sympatiami i kasą do sprawdzonych środowisk?

  5. W odpowiedzi do

    tak naprawdę to głęboko mam w tyłku kto rządzi ale jak jeżeli stanowiska obejmują osoby bez kompetencji tylko wierni to trochę chyba nie tak biorąc miesięcznie przy tym nagrody w wysokości moich półrocznych zarobków bo podobno się należało a tak w nawiasie to oni wypłatę brali ?

  6. I added a video to a playlist Ali Zafar Ne Notice Meera Ko Bhej Diya?