1. I co? Partia rządząca jest z siebie zadowolona? Dyplomacja okazała się skuteczna? To jest po prostu KATASTROFA.

  2. Zaraz....czy to znaczy, że rząd wiedział, że będzie awantura z Izraelem jeszcze przed uchwaleniem nowelizacji ustawy o ?

  3. Co mnie śmieszy?? Gdyby Harry przegrał, directioners przepraszalyby go i wzięły winę na siebie, ze słabo głosowały, nie dały z siebie wszystkiego itp. Nie zaczelyby hejtowac ani twierdząc że było ustawione, ani nie hejtowalyby zwycięzcy. Przyjelyby to z pokorą.

  4. Można było 2 l. temu stworzyc np we współpracy z tygodnikami i miesięcznikami historycznymi portal, na którym umieszczano by materiały z tychże periodyków tłumaczone na j. angielski, niemiecki, francuski. Koszty niewielkie Ale po co? Lepiej mówic o polityce hist niz ja uprawiac?

  5. Nie czaje, co wam Harry zrobił Wygrał nagrodę? I podziękował za to swoim fanom? Kurde, ja rozumiem, że może niektórzy uważali, że Little Mix jest lepsze czy bardziej na to zasłużyły czy cokolwiek, ale fani Harry'ego myśleli tak samo o nim, każdy ma inny gust, różnych idoli

    Pokaż ten wątek
  6. Może i ta polska ustawa generalnie będzie nieskuteczna ale dlaczego niby mamy się wycofać? Niech któryś z tych pajaców przyjedzie do nas na gościnne występy i wówczas go zamknijmy jeśli tak się do tego pali. Dość udawania że deszcz pada, kiedy nas opluwają