1. 23 kwi

    Nowy pomnik pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Krakowie. Jak wrażenia?

  2. Dlaczego Kaczyński boi się przyjść do protestujących w Sejmie niepełnosprawnych i ich opiekunów? Bo musiałby być delikatny, uważny, wrażliwy, spokojny, słuchający, otwarty, współczujący, wyrozumiały, serdeczny, przychylny, taktowny, tolerancyjny, cierpliwy. Słowem - ludzki.

  3. A jakby tak zrobić akcję? Na przykład jutro o godzinie 23, każdy z nas, Polskich Patriotów, wysłałby osobno w tym samym czasie do Prezydenta Trumpa twitta o treści: Dear Mr. President please do not sign Act No. 447. Greetings from Poland.🇵🇱🇺🇸. Co Wy na to?

  4. Pół proc. najbogatszych, to ludzie zarabiający od około 12 tys. netto wzwyż. Czyli wypisz-wymaluj polscy średni przedsiębiorcy, których w żaden sposób nie obejmie obniżka CIT-u, ale dotknie nowa danina. To ma być wychodzenie frontem do biznesu?

  5. Kto nas poinformował o ustawie Terezińskiej Tuska z 2009 roku? Oczywiście z rządu nikt...Kto cokolwiek wytłumaczył społeczeństwu o ustawie S 447 i o stanowisku rządu polskiego w tej sprawie? OCZYWIŚCIE NIKT

    Pokaż ten wątek
  6. Na gali Fryderyków, Natalia Przybysz odbierając nagrodę powiedziała, że toczyła w tym roku boje z prawdą i że dziękuje wszystkim kobietom. Oczywiście aplauz niemalże na stojąco. Co się dziwić że dziecko odłączają od aparatury jak niby wrażliwi artyści oklaskują aborcję?