1. "Jak wierzyć premierowi, który co innego deklaruje tylko i wyłącznie dlatego, że jest kampania wyborcza, a potem co innego się dzieje?" - krzyczała Szydło w sprawie opiekunów niepełnosprawnych dzieci w sierpniu 2015. Minęły prawie 3 lata. Podajcie dalej, bo krzyczała do siebie!

  2. Prezydent zaprosił protestujące matki na spotkanie do by – jak mówił – usiąść na chwilę, spisać wszystko, co jest oczekiwane”.

  3. mam nadzieje ze mnie polubicie tutaj mimo tego ze mam nowe konto . mozecie do mnie dmowac i w ogole jestem milutka!

    Pokaż ten wątek
  4. Uwaga, konkurs! ma dla Was podwójne zaproszenia na mecz z Wisłą Kraków (29.04). Podaj dokładny wynik meczu Podaj strzelca jednego z goli w meczu Dodaj Wygra 5 osób, które jako pierwsze podadzą prawidłowe rozwiązanie. Typujemy do 20:30!

  5. jestem taka wkurwiona, bo w choreo do black on black jaemin miał się zamienić z hyukiem, żeby mark nie stał na jaeminie, który był na rocznej przerwie ze względu na kontuzję pleców (!!!), ale sm ma to w dupie kurwa

  6. w Jędrzejowie! Zaczynamy wykład . Swoją drogą jakiś dywersant musiał go przysłać na spotkanie z wyborcami 🤦‍♂️ Zastrzegamy że żadnych pytań nie będzie! Jak ktoś chce pogadać niech idzie do radnego Faryny z . Tylko uwaga, lubi przytulać 🤗