1. Bezdzietna stara panna mająca kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie, określa matkę walczącą o parę złotych więcej dla swojego niepełnosprawnego dziecka mianem "lanserka"

  2. Pytania do Prezesa TVPiS. O nagrody dla "funkcjonariuszy" TVP, o nagrody dla pani Klimek i o spółeczkę (również bliską Prezesowi😍). Odpowiedź - termin 14 dni. Dojdziemy do prawdy.

  3. Protest matek dzieci niepełnosprawnych w Sejmie. Min. Rostowski z PO powiedział w TV ze PO zabezpieczyło 600 mln zł dla opiekunów dzieci niepełnosprawnych, a PIS jak doszedł do władzy te pieniądze zabrał i przeznaczył na nieznane cele.

  4. Shawn w wywiadzie dla BBC RADIO 2 potwierdził, że teledysk do „In My Blood” jest gotowy w 80%, dodał również, że planuje teledysk do „Lost In Japan”.

  5. Dopiero gdy umarł zobaczyłam ile jego muzyka dla mnie znaczy. Całe moje późne dzieciństwo go słuchałam. Wiąże się z nim dużo moich wspomnień,a "Wake me up" ma w moim sercu specjalne miejsce. Kojarzy mi się z najważniejszą osobą w moim życiu. Avicii dziękuję za wszystko