1. JEZUS CO, CZY TO PRAWD, NIE BLAGAM, TO JEST JAKIS ZART???? DLACZEGO CHLOPAKI IDA TAK SZYBKO DO WOJSKA SEOKJIN MOGLBY ISC W 2021 A IDZIE W 2019 NO SLUCHAM

  2. A może Pan Bóg zainspirował Kaczyńskiego do odpalenia ustawy o IPN po to, aby nasza prawica się dowiedziała ilu Żydów zginęło z polskich rąk podczas II wojny światowej? Żeby wreszcie zrozumieli, że antysemickie gadanie może mieć mordercze konsekwencje? Oby przyszło opamiętanie.

  3. Dobra, ale wiecie, abstrahując od Nowakowskiej, to ten biatlon to jest w ogóle mega zajebista i emocjonująca dyscyplina! Niech ktoś coś..i niech w końcu nasz kochany wąs Polo sypnie groszem na to by ją w Polsce rozruszać, co to, nie stać nas naprawdę by stworzyć im dobre warunki?

  4. Kto w BTS jest najlepszym tancerzem? Bo niektórzy mówią z J-Hope a inni że Jimin — Z jednej strony to rzecz gustu. Każdy tancerz z BTS jest świetny, ale ich style się dość różnią....

  5. czy ja zobaczyłam anioła?

  6. Mieć takie przyrodzenie pn. Grabiec, to byłoby nieszczęście dla prawdziwego mężczyzny. Wyobrażacie sobie Panowie, że chcecie np. oddać mocz, a tu wam nagle taki Grabiec wyskakuje?!