1. 18.11

  Pytanie na serio: czy prezydent RP powinien reklamować firmę prywatną? Jak czują się inne polskie firmy budowlane?

 2. 18.11

  Taka nieśmiała prośba, by polskie firmy przestały ukrywać się pod nazwami, których nikt nie podejrzewa, że są z Polski, np: Big Star Reserved Gino Rossi Diverse Tatuum Carry Top Secret Cropp Lavard Lancerto House Americanos Wittchen Najlepsze bo polskie ❤️🇵🇱

 3. 15.11

  Ta zakłamana rezolucja przyniesie konkretne, wymierne straty nie tyle PiS-owi, co Polsce, polskim interesom, niszczy wizerunek Polski. Jak można tego nie rozumieć?

 4. 12.11

  Na likwidacji ferm skorzystają NIEMIECKIE firmy utylizacyjne dla których fermy są konkurencją, którą próbują zniszczyć. Potwierdzają to nawet pseudoekolodzy, dziwnym trafem powiązani właśnie z tymi NIEMIECKIMI firmami

 5. 17.11

  Igra z ogniem TOTALNA Naraża bezpieczeństwo Polski ! Oczernianie, język nienawiści wobec Polski niszczą wizerunek To według reguł strategii bezpieczeństwa osłabia gotowość sojuszników i ich społeczeństw do wypełniania zobowiązań militarnych W interesie Rosji!

 6. 16.11

  Serio to trochę śmieszne idealizować ludzi których wizerunek jest kierowany pieniędzmi. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to wie ze idol musi inspirować. Co taki Tomlinson pokazuje? Potańczy, pośpiewać sprzeda ci płytę i więcej nic.