1. Serio, duży organizacyjny szacunek dla Jacka i Michała Karnowskich za doprowadzenie pod własnymi skrzydłami do deathmatchu kandydatki SLD na prezydenta i b.minister SLD. Nic tak nie elektryzowało od czasów starcia Pudzian-Najman. Za kim jesteście?

  2. To od Niemiec czy od Nazi tak się zastanawiam ??

    Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
  3. Niemcy ofiarami Holcaustu, któego sprawcami są Amerykanie, Anglicy i Polacy? Absurd? Nie bardzo... w Dreźnie od lat pod takim właśnie hasłem odbywają się manifestacje. I nikt się nie oburza. Segment z

  4. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem ten spór: Pani Ogórek odcięła się od Pani Jakubowskiej, bo nie była w PZPR i nie ma wyroku a Pani Jakubowska stwierdziła, że Pani Ogórek słoma wyszła z butów, po czym stwierdziła, że pani Ogórek dupy dawała w sejmowym hotelu?

  5. I jeszcze wiecie co Wam powiem? 19 kwietnia wepnę sobie żółty żonkil, bo SZANUJĘ pamięć dzielnych ludzi, w odróżnieniu od cwaniaczków próbujących wcisnąć Polakom własne winy 🌾

  6. od kiedy ludzie oczekują od bangtanow całej płyty po angielsku to może zacznijmy oczekiwać live’ów po angielsku? może od razu niech zaczną mowic i myslec tylko po angielsku, a najlepiej jakby się do ameryki przeprowadzili. wtedy byłby cud, miód i malina.

    Pokaż ten wątek